Businessleden

Businessleden

Bedrijfsnaam Vakgebied Locatie Businessruimte(s) Website
038Woningontruiming Overig Zwolle Lounges
Exposure
www.038woningontruiming.nl
ABN AMRO Bank N.V. Overig Zwolle Businessclub
Lounges
Baker Tilly Loge Plus
www.abnamro.nl
ABN AMRO MeesPierson Zwolle Overig Zwolle Businessclub
Lounges
Baker Tilly Loge Plus
www.abnamro.com
Admono Makelaars Vastgoed Zwolle Lounges www.admono.nl
ALM Afbouwgroep Bouw Zwolle Lounges www.alm.nl
Ap Keizer Reinigingstechnieken B.V. Schoonmaak Zwolle Lounges www.apkeizer.nl
Benthem Gratama Advocaten Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.benthemgratama.nl
Beumer Las- en Montagewerk Bouw Zwolle Lounges
Brovar BV Overig Zwolle Lounges
Bureau HTM Onderwijs Zwolle Lounges www.bureauhtm.nl
Cushman & Wakefield V.O.F. Vastgoed Zwolle Lounges www.cushmanwakefield.nl
DDoen B.V. Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.ddoen.nl
DLH Projectontwikkeling B.V. Bouw Zwolle Lounges www.dlhgroep.nl
Drone Your Future Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges ww.droneyourfuture.nl
Dusseldorp BMW Zwolle Overig Zwolle Lounges www.dusseldorpbmw.nl
E.L. Verbouw Bouw Zwolle Lounges www.el-verbouw.nl
Edwin van Vilsteren Makelaardij Vastgoed Zwolle Lounges www.evmakelaardij.nl
Eurosafe Solutions B.V. Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.eurosafesolutions.nl
FAME B.V. Bouw Zwolle Lounges www.famegroep.nl
GBL ICT ICT Zwolle Lounges www.gblict.nl
Glasservice Drenthe Overig Zwolle Lounges www.glasservicedrenthe.nl
Golfclub Zwolle Sport en recreatie Zwolle Lounges www.golfclubzwolle.nl
Haed Ambitious Professionals HRM Zwolle Lounges www.haed.nl
HekonValentijn Media & Reclame Zwolle Lounges
Baker Tilly Loge Plus
Exposure
www.hekonvalentijn.nl
Holtkamp Projectontwikkeling Bouw Zwolle Lounges www.holtkamp-projectontwikkeling.nl
Horecabedrijf de Agnietenberg Horeca Zwolle Lounges www.agnietenberg.nl
Jansen Vastgoed Overig Zwolle Lounges
Wensink Lease Loge
Baker Tilly Loge Plus
www.jansenvastgoed.nl
Keukenheeren Detailhandel Zwolle Lounges www.keukenheeren.nl
Koninklijke Van Wijhe Verf Overig Zwolle Lounges www.vanwijheverf.nl
KVS Kantoorinrichting Detailhandel Zwolle Lounges www.kvsbv.nl
Leerentveld Vrijetijd B.V. Detailhandel Zwolle Lounges www.leerentveldvrijetijd.nl
Livera Detailhandel Zwolle Lounges www.livera.nl
Metaalhandel Dick B.V. Overig Zwolle Lounges www.metaalhandeldick.nl
Muller Bedrijfs Onroerend Goed Vastgoed Zwolle Lounges www.mullerbog.nl
NewRoadz HRM Zwolle Lounges www.newroadz.nl
Nooter Technische Installaties B.V. Overig Zwolle Lounges www.nooter.nl
Novon Schoonmaak BV Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.novon.nl
Olemla Beheer B.V. Overig Zwolle Lounges
Profile Car & Tyreservice Kalvenhaar Overig Zwolle Lounges www.kalvenhaar.nl
Schildersbedrijf E. van Dijk B.V. Overig Zwolle Lounges
Businessclub
www.evandijkschilders.nl
Schreuder Installatietechniek Overig Zwolle Lounges www.schreuderbv.nl
Schuttelaar Delicatessen en wijnen Detailhandel Zwolle Lounges www.schuttelaarwijnen.nl
Seal Supply B.V. Engineering Zwolle Lounges www.sealsupply.nl
TopCareerz HRM Zwolle Lounges www.topcareerz.nl
Triacon Bouw Zwolle Lounges www.triacon.nl
Triflex Overig Zwolle Lounges www.triflex.nl
Typisch22 Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.typisch22.nl
Van Hoek Bouw Bouw Zwolle Lounges www.vanhoekbouw.nl
Van Vloten Reichenbach Advocaten Juridisch Zwolle Lounges www.vanvlotenreichenbach.nl
Van Wijnen Zwolle B.V. Overig Zwolle Lounges www.vanwijnen.nl
Voerman & Greve Makelaardij Vastgoed Zwolle Lounges www.voermangreve.nl
Wecovi Overig Zwolle Lounges www.wecovi.com
Wensink Automotive Overig Zwolle Lounges
Businessclub
Young Men's Shop Detailhandel Zwolle Lounges www.youngmensshop.nl
Zehnder Group Nederland Overig Zwolle Lounges www.zehnder.nl

Divisiepartners

Keuken Kampioen 2022/2023