Businessleden

Businessleden

Bedrijfsnaam Vakgebied Locatie Businessruimte(s) Website
Agterhuis Elektrotechniek Bouw Hattem Businessclub www.agterhuis-elektrotechniek.nl
B+K Alusystemen BV Bouw Zwolle Businessclub www.bkalu.nl
Bam Infra Regionaal Nieuwleusen Bouw Nieuwleusen Businessclub www.baminfra.nl/asfalt-wegen
Baustoff+Metall Nederland B.V. Bouw Zwolle Businessclub www.baustoff-metall.nl
BENK PROJECTS B.V. Bouw Meppel Businessclub www.benkprojects.nl
BMN Bouwmaterialen Bouw Nunspeet Businessclub www.bmn.nl
Bosch Schilders- en afwerkingsbedrijf Bouw Dalfsen Businessclub www.schildersbedrijfbosch.nl
Bouwbedrijf Bongers BV Bouw Dalfsen Businessclub www.bouwbedrijfbongers.nl
Bouwbedrijf Salbam BV Bouw Vilsteren Businessclub www.salbambv.nl
Bouwkundig Adviesbureau Zwolle Bouw Zwolle Businessclub www.baz.nl
Breman Utiliteit Zwolle BV Bouw Zwolle Businessclub
Lounges
Exposure
www.breman.nl
Broers Schilderwerken Bouw Utrecht Businessclub www.broers-schilderwerken.nl
Buiter Beton BV Bouw Balkbrug Businessclub
Exposure
www.buiterbeton.nl
Bureau CK Bouw Zwolle Businessclub www.bureauck.nl
De Afbouwcombinatie Bouw Zwolle Businessclub www.deafbouwcombinatie.nl
DLH Projectontwikkeling B.V. Bouw Zwolle Businessclub www.dlhgroep.nl
F. Herkert h/o Grondfreesbedrijf Zwolle Bouw Zwolle Businessclub www.herkerthoveniersbedrijf.nl
Hoogeboom Raalte Bouw Raalte Businessclub www.hoogeboom-raalte.nl
Inprebo Bouw Nieuwleusen Businessclub
Lounges
www.inprebo.nl
J. Zwiers Aannemersbedrijf Bouw Meerdere locaties Businessclub www.zwiersaannemersbedrijf.nl
Jules van der Linden Architecten Bouw Zwolle Businessclub www.julesvanderlindenarchitecten.nl
Kamphuis bouwconsultancy Bouw Ommen Businessclub www.kamphuisbouwconsultancy.nl
Kampstaal B.V. Bouw Emmeloord Businessclub www.kampstaal.com
Lenferink-Zwolle Schilder en Afbouw B.V. Bouw Zwolle Businessclub www.lenferink.com
Loohuis-Assies Installatietechnieken B.V Bouw Zwolle Businessclub www.loohuisgroep.nl
MAVE Woon en Klusdiensten Bouw Wezep Businessclub www.mave-woon-klusdiensten.nl
Mit Bouw B.V. Bouw Genemuiden Businessclub www.mitbouw.nl
P. Smit Tegelwerken B.V. Bouw Kampen Businessclub www.psmittegelwerken.nl
R&S Allround Timmerwerken Bouw Haarle Businessclub www.rensallroundtimmerwerken.nl
Raab Karcher Bouw Tilburg Businessclub www.raabkarcher.nl
Schagen Groep BV Bouw Hasselt Businessclub www.schagengroep.nl
Schot Verticaal Transport Bouw Kampen Businessclub www.schotvt.com
Slukom Afbouw BV Bouw IJsselmuiden Businessclub www.slukom.nl
Sportverlichting.com BV Bouw Deventer Businessclub www.sportverlichting.com
Timmer- en Trappenfabriek Vos Bouw Zwolle Businessclub www.vostrappen.nl
Van der Kolk B.V. Bouw Zwolle Businessclub www.vanderkolk-zwolle.nl
Van der Weerd Hoveniers Bouw Zwolle Businessclub www.vanderweerdhoveniers.nl
Van Petersen combi/infra Bouw Heerde Businessclub
Van Werven Infra B.V. Bouw Meerdere locaties Businessclub www.vanwerven.nl
ZAM Sierbestrating & Tuinhout B.V. Bouw Lelystad Businessclub www.zamsierbestrating.nl

Eredivisie partners