Businessleden
AABouw B.V. Aan de Stegge Agterhuis Elektrotechniek ALM Afbouwgroep B+K Alusystemen BV Bam Infra Regionaal Nieuwleusen Baustoff+Metall Nederland B.V. BEMOG Projectontwikkeling BENK PROJECTS B.V. Beumer Las- en Montagewerk BMN Bouwmaterialen Bosch Schilders- en afwerkingsbedrijf Bouwbedrijf Bongers BV Bouwbedrijf Salbam BV Bouwkundig Adviesbureau Zwolle Boverhoff Sloopwerken BPD Ontwikkeling Breman Utiliteit Zwolle BV Broers Schilderwerken Brummelhuis Bouwcoördinatie BTA van der Kolk Buiter Beton BV Bureau CK De Afbouwcombinatie De Bruin Architecten   De Gilden Bouw en Onderhoud DLH Projectontwikkeling B.V. E.L. Verbouw EE | Accommodations B.V. Ekowood Houses B.V. F. Herkert h/o Grondfreesbedrijf Zwolle FAME B.V. Hegeman Bouw & Infra B.V. Holtkamp Projectontwikkeling Hoogeboom Raalte Inprebo J. Zwiers Aannemersbedrijf Jules van der Linden Architecten Kamphuis bouwconsultancy Kampstaal B.V. Lenferink-Zwolle Schilder en Afbouw B.V. Lier Bouw Loohuis-Assies Installatietechnieken B.V Luinstra Bronbemaling B.V. Mateboer Groep BV MAVE Woon en Klusdiensten Mit Bouw B.V. Nijhuis Bouw BV  P. Smit Tegelwerken B.V. R&S Allround Timmerwerken Raab Karcher Remix Droge Mortel BV Schagen Groep BV Schot Verticaal Transport Schutte Bouwbedrijf B.V. Slukom Afbouw BV Sportverlichting.com BV Timmer- en Trappenfabriek Vos Triacon Van der Kolk B.V. Van der Weerd Hoveniers Van Hoek Bouw Van Petersen combi/infra Van Werven Infra B.V. VanWonen Vastgoedontwikkeling BV VolkerWessels Bouw & Vastgoedontwik. Weever Groep BV Woningisolatie NL ZAM Sierbestrating & Tuinhout B.V. Zonnegilde B.V.

Businessleden

Bedrijfsnaam Vakgebied Locatie Businessruimte(s) Website
AABouw B.V. Bouw IJsselmuiden Wensink Lease Loge www.aabouw.nl
Aan de Stegge Bouw Twello Wensink Lease Loge www.adst.nl
Agterhuis Elektrotechniek Bouw Hattem Businessclub www.agterhuis-elektrotechniek.nl
ALM Afbouwgroep Bouw Zwolle Lounges www.alm.nl
B+K Alusystemen BV Bouw Zwolle Businessclub www.bkalu.nl
Bam Infra Regionaal Nieuwleusen Bouw Nieuwleusen Businessclub www.baminfra.nl/asfalt-wegen
Baustoff+Metall Nederland B.V. Bouw Zwolle Businessclub www.baustoff-metall.nl
BEMOG Projectontwikkeling Bouw Zwolle Baker Tilly Loge Plus www.bemog.nl
BENK PROJECTS B.V. Bouw Meppel Businessclub www.benkprojects.nl
Beumer Las- en Montagewerk Bouw Zwolle Lounges
BMN Bouwmaterialen Bouw Nunspeet Businessclub www.bmn.nl
Bosch Schilders- en afwerkingsbedrijf Bouw Dalfsen Businessclub www.schildersbedrijfbosch.nl
Bouwbedrijf Bongers BV Bouw Dalfsen Businessclub www.bouwbedrijfbongers.nl
Bouwbedrijf Salbam BV Bouw Vilsteren Businessclub www.salbambv.nl
Bouwkundig Adviesbureau Zwolle Bouw Zwolle Businessclub www.baz.nl
Boverhoff Sloopwerken Bouw Heerde Lounges www.boverhoff.nl
BPD Ontwikkeling Bouw Meerdere locaties Baker Tilly Loge Plus www.bpd.nl
Breman Utiliteit Zwolle BV Bouw Zwolle Businessclub
Lounges
Exposure
www.breman.nl
Broers Schilderwerken Bouw Utrecht Businessclub www.broers-schilderwerken.nl
Brummelhuis Bouwcoördinatie Bouw Deventer Wensink Lease Loge www.brummelhuis.nl
BTA van der Kolk Bouw Zwolle Lounges www.btavanderkolk.nl
Buiter Beton BV Bouw Balkbrug Businessclub
Exposure
www.buiterbeton.nl
Bureau CK Bouw Zwolle Businessclub www.bureauck.nl
De Afbouwcombinatie Bouw Zwolle Businessclub www.deafbouwcombinatie.nl
De Bruin Architecten   Bouw Zwolle Baker Tilly Loge Plus
Exposure
www.debruinarchitecten.nl
De Gilden Bouw en Onderhoud Bouw Kampen Wensink Lease Loge www.degilden.nl
DLH Projectontwikkeling B.V. Bouw Zwolle Businessclub www.dlhgroep.nl
E.L. Verbouw Bouw Zwolle Lounges www.el-verbouw.nl
EE | Accommodations B.V. Bouw Zeewolde Lounges www.ee-acco.nl
Ekowood Houses B.V. Bouw Deventer Wensink Lease Loge www.ekowoodhouses.nl
F. Herkert h/o Grondfreesbedrijf Zwolle Bouw Zwolle Businessclub www.herkerthoveniersbedrijf.nl
FAME B.V. Bouw Zwolle Lounges www.famegroep.nl
Hegeman Bouw & Infra B.V. Bouw Zwolle Baker Tilly Loge Plus
Exposure
www.hegeman.com
Holtkamp Projectontwikkeling Bouw Zwolle Lounges www.holtkamp-projectontwikkeling.nl
Hoogeboom Raalte Bouw Raalte Businessclub www.hoogeboom-raalte.nl
Inprebo Bouw Nieuwleusen Businessclub
Lounges
www.inprebo.nl
J. Zwiers Aannemersbedrijf Bouw Meerdere locaties Businessclub www.zwiersaannemersbedrijf.nl
Jules van der Linden Architecten Bouw Zwolle Businessclub www.julesvanderlindenarchitecten.nl
Kamphuis bouwconsultancy Bouw Ommen Businessclub www.kamphuisbouwconsultancy.nl
Kampstaal B.V. Bouw Emmeloord Businessclub www.kampstaal.com
Lenferink-Zwolle Schilder en Afbouw B.V. Bouw Zwolle Businessclub www.lenferink.com
Lier Bouw Bouw Staphorst Exposure www.lierbouw.nl
Loohuis-Assies Installatietechnieken B.V Bouw Zwolle Businessclub www.loohuisgroep.nl
Luinstra Bronbemaling B.V. Bouw Nieuwleusen Lounges www.luinstra.nl
Mateboer Groep BV Bouw Zwolle Baker Tilly Loge Plus www.mateboer.nl
MAVE Woon en Klusdiensten Bouw Wezep Businessclub www.mave-woon-klusdiensten.nl
Mit Bouw B.V. Bouw Genemuiden Businessclub www.mitbouw.nl
Nijhuis Bouw BV  Bouw Meerdere locaties Lounges www.nijhuis.nl
P. Smit Tegelwerken B.V. Bouw Kampen Businessclub www.psmittegelwerken.nl
R&S Allround Timmerwerken Bouw Haarle Businessclub www.rensallroundtimmerwerken.nl
Raab Karcher Bouw Tilburg Businessclub www.raabkarcher.nl
Remix Droge Mortel BV Bouw Borger Lounges www.remix.nl
Schagen Groep BV Bouw Hasselt Businessclub www.schagengroep.nl
Schot Verticaal Transport Bouw Kampen Businessclub www.schotvt.com
Schutte Bouwbedrijf B.V. Bouw Zwolle Wensink Lease Loge www.schuttebouw.nl
Slukom Afbouw BV Bouw IJsselmuiden Businessclub www.slukom.nl
Sportverlichting.com BV Bouw Deventer Businessclub www.sportverlichting.com
Timmer- en Trappenfabriek Vos Bouw Zwolle Wensink Lease Loge www.vostrappen.nl
Triacon Bouw Zwolle Lounges www.triacon.nl
Van der Kolk B.V. Bouw Zwolle Businessclub www.vanderkolk-zwolle.nl
Van der Weerd Hoveniers Bouw Zwolle Businessclub www.vanderweerdhoveniers.nl
Van Hoek Bouw Bouw Zwolle Lounges www.vanhoekbouw.nl
Van Petersen combi/infra Bouw Heerde Businessclub
Van Werven Infra B.V. Bouw Meerdere locaties Businessclub www.vanwerven.nl
VanWonen Vastgoedontwikkeling BV Bouw Zwolle Wensink Lease Loge www.vanwonen.com
VolkerWessels Bouw & Vastgoedontwik. Bouw Rijssen Lounges www.volkerwessels.com
Weever Groep BV Bouw Kampen Lounges www.weever.nl
Woningisolatie NL Bouw Zwolle Exposure www.woningisolatienederland.nl
ZAM Sierbestrating & Tuinhout B.V. Bouw Lelystad Businessclub www.zamsierbestrating.nl
Zonnegilde B.V. Bouw Kampen Wensink Lease Loge www.zonnegilde.nl

Eredivisie partners