Tijs Velthuis van Sparta Rotterdam naar PEC Zwolle

Tijs Velthuis van Sparta Rotterdam naar PEC Zwolle

PEC Zwolle heeft zijn gewenste linker centrale verdediger binnen. Tijs Velthuis komt over van Sparta Rotterdam. De 24-jarige speler wordt gehuurd tot het einde van dit seizoen. PEC Zwolle kan Velthuis daarna definitief overnemen.

Velthuis heeft al 28 wedstrijden bij Sparta Rotterdam in de benen en kwam in het verleden ook uit voor o.a. NAC Breda, AZ en Jong AZ. Ook speelde Velthuis in Italië.

Gerry Hamstra over de nieuwe aanwinst: ,,Tijs is met zijn 1.90 een grote en kopsterke verdediger waar wij heel veel potentie in zien. We zijn blij dat we met Tijs de gewenste vacature voor onze laatste linie hebben ingevuld.”

Tijs Velthuis is blij met zijn overstap naar Zwolle: ,,PEC Zwolle voelt als een club met een duidelijk plan en veel ambitie. Ik ben heel blij dat ik hier mijn volgende stap mag zetten en ga er alles aan doen om belangrijk te zijn voor het team.”