PEC Zwolle opent speelronde 5 tegen Sparta Rotterdam

PEC Zwolle opent speelronde 5 tegen Sparta Rotterdam

Speelronde 5 in de VriendenLoterij Eredivisie begint vrijdag met Sparta Rotterdam - PEC Zwolle. In aanloop naar die uitwedstrijd traint de selectie van trainer/coach Henry van der Vegt op onderstaande dagen en tijden.

Trainingsschema week 36


Maandag 31 augustus

Vrij


Dinsdag 1 september

11.00 uur Training (Sportcampus De Pelikaan)

14.00 uur Training (Intern)


Woensdag 2 september

11.00 uur Training (Besloten)

14.00 uur Training (Intern)


Donderdag 3 september

11.00 uur Training (Besloten)

14.00 uur Training (Intern)


Vrijdag 4 september

20.00 uur Sparta Rotterdam - PEC Zwolle


Zaterdag 5 september

Vrij


Zondag 6 september

Vrij


Trainingslocaties

Het is mogelijk om trainingen van de eerste selectie te bezoeken. Er wordt getraind op de velden van Sportcampus De Pelikaan.


Interne training

Een interne training vindt plaats in het MAC3PARK stadion. Bijvoorbeeld een sessie in het krachthonk en is logischerwijs niet te bezoeken.


Besloten training

Om zo goed mogelijk aan de start van de competitiewedstrijd te verschijnen, kan er besloten worden getraind. Dit zal altijd in het trainingsschema worden aangegeven. Deze oefensessies zijn om voetbaltactische redenen niet toegankelijk voor publiek en pers.