Gert Peter de Gunst nieuwe hoofdtrainer PEC Zwolle Vrouwen
PEC Zwolle Vrouwen heeft een nieuwe hoofdtrainer. Gert Peter de Gunst (56) heeft de komende twee seizoenen de leiding over het elftal van de Blauwvingers. De Gunst keert daarmee na vier jaar terug bij PEC Zwolle.
Tussen 2013 en 2021 was De Gunst al actief als assistent-trainer bij de mannen. Daarvoor was de trainer actief als hoofd voetbalacademie, jeugdtrainer en speler. Tevens stond De Gunst ruim 70 wedstrijden aan het roer bij Jong PEC Zwolle. Momenteel is De Gunst actief als trainer van Be Quick ’28.
Gert Peter de Gunst: ,,PEC Zwolle Vrouwen is een hele mooie nieuwe uitdaging voor mij. Werken met talentvolle speelsters en hen beter maken is wat mij aanspreekt en dat dit bij PEC Zwolle kan, de club waar ik een groot deel van mijn voetballeven heb liggen, is natuurlijk fantastisch. Ik kijk uit om met het team aan de slag te gaan.”
Mariska Kogelman, manager PEC Zwolle Vrouwen, is blij dat De Gunst aan de slag gaat bij de club: ,,Gert Peter is een echte vakman die alleen al in al die jaren bij onze club zijn waarde heeft bewezen. Nu stapt hij over naar het vrouwenvoetbal, waar hij met zijn kwaliteiten het team, maar ook speelsters individueel beter kan maken. We heten Gert Peter welkom terug en wensen hem heel veel succes de komende jaren.”