Businessleden
1.2.3. Machineverhuur B.V. Assies Installatietechnieken B.V. Avalon B.V. Beautely Treatment Store Bellicon AG Boom Uitgevers Nieuwsmedia B.V. Braspenning Coiffures  BrilMeester Bunzl Verpakkingen Covebo Uitzendgroep Craft Benelux CS Digital Media B.V. Cyklop Nederland BV De Goede Keus Délanstalen DJ Vintage Vinyl Djopzz B.V. Eurom Powerful Products Flexible Plus B.V. GAP International Pipeline Projects Get Work BV Gevenementen Glasmontage Bruens Glasservice de Jonge & Zn Greenfields Groeneveld & Zn HEINEKEN Nederland Iedema Projectsteffering Zwolle Impuls Evenementen Invitar Jules van der Linden Architecten Kapsalon Gerlinda Klaver Koeling KVPM Videoproducties Lamers Rioolreiniging B.V. Loonschade Advies  M. Jansen Glasbewassing M.W. Pleijsier Beheer B.V. Manpower B.V. Markantus MDI BV MG Magrini Nederland NDC Mediagroep B.V. Nico Brillen & Lenzen Nomilk2Day B.V. Over de IJssel PACKcenter Verpakkingen PV Systems Qron GmbH RA Studio Salland Uitzendbureau Schildersbedrijf E. van Dijk B.V. Selles Car Company Solarstell Stappenbelt.bike Stephan Groen Stichting The New Entrepreneur Straetus Incasso Zwolle Subvention Team Value Ter Haar Verhuizingen Theo Tekst & Fotografie THRLL Tomra Systems BV Totech Europe B.V. Van Beek Lederwaren B.V. Van den Berg Agentuur Van Doorn Beveiliging B.V. Veenman B.V. Vesta Intracon BV Vilton B.V. Voskamp Beveiligingstechniek Zwolle B.V. Vrieling Adviesgroep Wajong Talenten Wegbeveiliging Staphorst B.V. Wensink Automotive Wöhner Benelux B.V. XC-concept Zeker & Mobiel B.V. Zwolse Steenhouwerij

Businessleden

Bedrijfsnaam Vakgebied Locatie Businessruimte(s) Website
1.2.3. Machineverhuur B.V. Overig Zwolle Businessclub www.123machineverhuur.nl
Assies Installatietechnieken B.V. Overig Zwolle Businessclub www.assies.nl
Avalon B.V. Overig Aalten Businessclub www.avalongrass.com
Beautely Treatment Store Overig Zwolle Businessclub www.beautely.nl
Bellicon AG Overig Meerdere locaties Businessclub www.bellicon.nl
Boom Uitgevers Nieuwsmedia B.V. Overig Meppel Businessclub www.boom.nl
Braspenning Coiffures  Overig Zwolle Businessclub www.braspenningcoiffures.nl
BrilMeester Overig Zwolle Businessclub www.debrilmeester.nl
Bunzl Verpakkingen Overig Meerdere locaties Businessclub www.bunzl.nl
Covebo Uitzendgroep Overig Meerdere locaties Businessclub www.covebo.nl
Craft Benelux Overig Meerdere locaties Lounges
Businessclub
Baker Tilly Loge Plus
www.craftsportswear.com
CS Digital Media B.V. Overig Amsterdam Businessclub www.csdm.online
Cyklop Nederland BV Overig Zwolle Businessclub www.cyklop.nl
De Goede Keus Overig Heino Businessclub www.feestwinkeldegoedekeus.nl
Délanstalen Overig Genemuiden Businessclub www.delanstalen.nl
DJ Vintage Vinyl Overig Zwolle Businessclub www.djboekingskantoor.nl
Djopzz B.V. Overig Zwolle Businessclub www.djopzz.nl
Eurom Powerful Products Overig Genemuiden Businessclub www.eurom.nl
Flexible Plus B.V. Overig Raalte Businessclub www.flexibleplus.nl
GAP International Pipeline Projects Overig Nieuwleusen Businessclub www.gap-ipp.nl
Get Work BV Overig Meerdere locaties Businessclub www.getwork.nl
Gevenementen Overig Zwolle Businessclub www.gevenementen.nl
Glasmontage Bruens Overig Zwolle Businessclub http://www.glasmontagebruens.nl
Glasservice de Jonge & Zn Overig Zwolle Businessclub www.glasbedrijfdejonge.nl
Greenfields Overig Nijverdal Businessclub www.greenfields.eu
Groeneveld & Zn Overig Zwolle Businessclub www.groeneveldenzn.nl
HEINEKEN Nederland Overig Meerdere locaties Businessclub
Wensink Lease Loge
www.heinekennederland.nl
Iedema Projectsteffering Zwolle Overig Zwolle Businessclub www.iedemaprojectstoffeerders.nl
Impuls Evenementen Overig Zwolle Businessclub www.impulsevenementen.nl
Invitar Overig Nijeveen Businessclub www.invitar.nl
Jules van der Linden Architecten Overig Zwolle Businessclub www.julesvanderlindenarchitecten.nl
Kapsalon Gerlinda Overig Zwolle Businessclub www.gerlinda.eu
Klaver Koeling Overig Kraggenburg Businessclub
KVPM Videoproducties Overig Zwolle Businessclub www.kvpm.nl
Lamers Rioolreiniging B.V. Overig Kraggenburg Businessclub www.lamers-rioolreiniging.nl
Loonschade Advies  Overig Zwolle Businessclub www.loonschadeadvies.nl
M. Jansen Glasbewassing Overig Zwolle Businessclub www.jansenglasbewassing.nl
M.W. Pleijsier Beheer B.V. Overig Zwolle Businessclub
Manpower B.V. Overig Meerdere locaties Businessclub www.manpower.nl
Markantus Overig Businessclub
MDI BV Overig Neede Businessclub
Baker Tilly Loge Plus
www.mditechniek.nl
MG Magrini Nederland Overig Zwolle Businessclub www.mgmagrini.nl
NDC Mediagroep B.V. Overig Meerdere locaties Businessclub www.ndcmediagroep.nl
Nico Brillen & Lenzen Overig Zwolle Businessclub www.nicobrillenzwolle.nl
Nomilk2Day B.V. Overig Zwolle Businessclub www.nomilk2day.nl
Over de IJssel Overig Zwolle Businessclub www.odij.nl
PACKcenter Verpakkingen Overig Zwolle Businessclub www.packcenter.nl
PV Systems Overig Dronten Businessclub www.pvsystems.nl
Qron GmbH Overig Meerdere locaties Businessclub www.qronnl.nl
RA Studio Overig Abcoude Businessclub www.ra-studio.nl
Salland Uitzendbureau Overig Raalte Businessclub www.uitzendbureausalland.nl
Schildersbedrijf E. van Dijk B.V. Overig Zwolle Lounges
Businessclub
www.evandijkschilders.nl
Selles Car Company Overig Zwolle Businessclub www.sellescarcompany.nl
Solarstell Overig Zwolle Businessclub www.solarstell.nl
Stappenbelt.bike Overig Zwolle Businessclub www.stappenbelt.bike
Stephan Groen Overig Businessclub
Stichting The New Entrepreneur Overig Zwolle Businessclub www.stichtingtne.nl
Straetus Incasso Zwolle Overig Zwolle Businessclub www.straetus.nl
Subvention Overig Zwolle Businessclub www.subvention.nl
Team Value Overig Zwolle Businessclub www.teamvalue.nl
Ter Haar Verhuizingen Overig Meerdere locaties Businessclub www.terhaarverhuizingen.nl
Theo Tekst & Fotografie Overig Zwolle Businessclub www.theo-smits.nl
THRLL Overig Kampen Businessclub www.thrll.nl
Tomra Systems BV Overig Apeldoorn Businessclub www.tomra.nl
Totech Europe B.V. Overig Zwolle Businessclub www.superdry-totech.com
Van Beek Lederwaren B.V. Overig Zwolle Businessclub www.vanbeeklederwaren.nl
Van den Berg Agentuur Overig Wezep Businessclub
Van Doorn Beveiliging B.V. Overig Zwolle Businessclub www.vandoornbeveiliging.com
Veenman B.V. Overig Rotterdam Businessclub www.veenman.nl
Vesta Intracon BV Overig Zwolle Businessclub www.vestachem.com
Vilton B.V. Overig Lelystad Businessclub www.vlint.eu
Voskamp Beveiligingstechniek Zwolle B.V. Overig Zwolle Businessclub www.voskampgroep.nl
Vrieling Adviesgroep Overig Meerdere locaties Businessclub
Wensink Lease Loge
www.vrieling.nl
Wajong Talenten Overig IJsselmuiden Businessclub www.wajongtalenten.nl
Wegbeveiliging Staphorst B.V. Overig Staphorst Businessclub www.wegbeveiligingstaphorst.nl
Wensink Automotive Overig Zwolle Lounges
Businessclub
Wöhner Benelux B.V. Overig Zwolle Businessclub www.woehner.de
XC-concept Overig Dalfsen Businessclub
Zeker & Mobiel B.V. Overig Heino Businessclub www.zekerenmobiel.nl
Zwolse Steenhouwerij Overig Zwolle Businessclub www.zwolsesteenhouwerij.nl

Eredivisie partners