Businessleden

Businessleden

Bedrijfsnaam Vakgebied Locatie Businessruimte(s) Website
038Woningontruiming Overig Zwolle Lounges
Exposure
www.038woningontruiming.nl
1.2.3. Machineverhuur B.V. Overig Zwolle Businessclub www.123machineverhuur.nl
Assies Installatietechnieken B.V. Overig Zwolle Businessclub www.assies.nl
AT Vloerspecialist Overig Zwolle Businessclub www.atvloerspecialist.nl
Beautely Treatment Store Overig Zwolle Businessclub www.beautely.nl
Covebo Uitzendgroep Overig Meerdere locaties Businessclub www.covebo.nl
Craft Benelux Overig Meerdere locaties Lounges
Businessclub
Baker Tilly Loge Plus
www.craftsportswear.com
CS Digital Media B.V. Overig Amsterdam Businessclub www.csdm.online
Cyklop Nederland BV Overig Zwolle Businessclub www.cyklop.nl
DJ Vintage Vinyl Overig Zwolle Businessclub www.djboekingskantoor.nl
East63 Overig Zwolle Businessclub www.east63.nl
Energiewacht Groep Overig Meerdere locaties Wensink Lease Loge www.energiewacht.com
G&N Recycling Overig Zwolle Businessclub www.gnrecycling.nl
GAP International Pipeline Projects Overig Nieuwleusen Businessclub www.gap-ipp.nl
Gassan Diamonds B.V. Overig Amsterdam Exposure www.gassandiamonds.nl
Glasmontage Bruens Overig Zwolle Businessclub http://www.glasmontagebruens.nl
Glasservice de Jonge & Zn Overig Zwolle Businessclub www.glasbedrijfdejonge.nl
Glasservice Drenthe Overig Zwolle Lounges www.glasservicedrenthe.nl
H. Regelink Schroothandel B.V. Overig Kampen Wensink Lease Loge www.regelinkschroothandel.nl
HEINEKEN Nederland Overig Meerdere locaties Businessclub
Wensink Lease Loge
www.heinekennederland.nl
Hoffmann keuring en onderhoud Overig Doornspijk Businessclub www.gereedschapskeuringen.nl
Hoveniersbedrijf "De Tuinkabouter" Overig Epe Businessclub
Exposure
https://www.detuinkabouter-epe.nl/
Hoveniersbedrijf van der Weerd Overig Zwolle Businessclub www.vanderweerdhoveniers.nl
Invitar Overig Nijeveen Businessclub www.invitar.nl
Jansen Vastgoed Overig Zwolle Lounges
Wensink Lease Loge
Baker Tilly Loge Plus
www.jansenvastgoed.nl
JVH gaming & entertainment B.V. Overig Meerdere locaties Wensink Lease Loge www.jvhgaming.com
Kampri Overig Kampen Lounges www.kampri.nl
Klaver Koeling Overig Kraggenburg Businessclub
Koninklijke Van Wijhe Verf Overig Zwolle Lounges www.vanwijheverf.nl
Koopman Bestratingen B.V. Overig Oldebroek Wensink Lease Loge www.koopmanbestratingen.nl
Loonschade Advies  Overig Zwolle Businessclub www.loonschadeadvies.nl
M.W. Pleijsier Beheer B.V. Overig Zwolle Wensink Lease Loge
MAC3PARK Overig Meerdere locaties Wensink Lease Loge www.mac3park.nl
Markantus Overig Businessclub
Melkveehouderij Beltman Overig Zwolle Businessclub
Metaalhandel Dick B.V. Overig Zwolle Lounges www.metaalhandeldick.nl
MTS van Vilsteren Overig Kraggenburg Businessclub
NDC Mediagroep B.V. Overig Meerdere locaties Businessclub www.ndcmediagroep.nl
Nooter Technische Installaties B.V. Overig Zwolle Lounges www.nooter.nl
Olemla Beheer B.V. Overig Zwolle Lounges
Over de IJssel Overig Zwolle Businessclub www.odij.nl
PACKcenter Verpakkingen Overig Zwolle Businessclub www.packcenter.nl
PBN- Music & Events Overig Zwolle Wensink Lease Loge www.pbn-music.com
RA Studio Overig Abcoude Businessclub www.ra-studio.nl
saturn petcare B.V. Overig Hattem Exposure www.saturn-petcare.nl
Schildersbedrijf E. van Dijk B.V. Overig Zwolle Lounges
Businessclub
www.evandijkschilders.nl
Schreuder Installatietechniek Overig Zwolle Lounges www.schreuderbv.nl
Selles Car Company Overig Zwolle Businessclub www.sellescarcompany.nl
SEM Productions Overig Meppel Lounges www.sem-productions.com
Smash AV Overig Kampen Wensink Lease Loge www.smash-av.com
Stacon Plaatbewerking B.V. Overig Nieuwleusen Wensink Lease Loge www.stacon.nl
Subvention Overig Zwolle Businessclub www.subvention.nl
Team Value Overig Zwolle Businessclub www.teamvalue.nl
Tembo Overig Kampen Baker Tilly Loge Plus www.tembo.eu
Ter Haar Verhuizingen Overig Meerdere locaties Businessclub www.terhaarverhuizingen.nl
The-o-Kitchen Overig Wezep Businessclub
Theo Tekst & Fotografie Overig Zwolle Businessclub www.theo-smits.nl
Triflex Overig Zwolle Lounges www.triflex.nl
Van Wijnen Zwolle B.V. Overig Zwolle Lounges www.vanwijnen.nl
VDK Installatiegroep B.V. Overig IJsselmuiden Wensink Lease Loge
Baker Tilly Loge Plus
Exposure
www.vdkinstallatiegroep.nl
Vilton B.V. Overig Lelystad Businessclub https://vilton.nl/
Voskamp Beveiligingstechniek Zwolle B.V. Overig Zwolle Businessclub www.voskampgroep.nl
Wadinko Overig Zwolle Baker Tilly Loge Plus www.wadinko.nl
Wecovi Overig Zwolle Lounges www.wecovi.com
Wehkamp B.V. Overig Zwolle Businessclub
Baker Tilly Loge Plus
Exposure
www.wehkamp.nl
Wensink Automotive Overig Zwolle Lounges
Businessclub
Zehnder Group Nederland Overig Zwolle Lounges www.zehnder.nl
Zwolse Steenhouwerij Overig Zwolle Businessclub www.zwolsesteenhouwerij.nl

Divisiepartners

Keuken Kampioen 2022/2023