Businessleden
A. Fernhout ABN AMRO Bank N.V. ABN AMRO MeesPierson Zwolle Advice Marketing Communicatie B.V. ALM Afbouwgroep AON Verzekeringen Autopalace Beumer Las- en Montagewerk Bloemink Security B.V. Boverhoff Sloopwerken Breman Utiliteit Zwolle BV Brovar BV BTA van der Kolk Bureau HTM BuroVitaal Bus BV Cateringservice De Patrijs Coöperatie Nafinco U.A. Craft Benelux Cushman & Wakefield V.O.F. Dabeko BV DDoen B.V. Drone Your Future Dusseldorp BMW Zwolle E.L. Verbouw Edwin van Vilsteren Makelaardij EE | Accommodations B.V. Energiewacht Groep EP: Stadshagen Eurosafe Solutions B.V. FAME B.V. GerichtR Gezellig Werkt Schoonmaak Glasservice Drenthe Golfclub Zwolle HekonValentijn Het Notarieel Holtkamp Projectontwikkeling Inprebo Jansen Vastgoed Kampri Keukenheeren Keyter Intarcon Nederland BV Koninklijke Van Wijhe Verf KroeseWevers KVS Kantoorinrichting Landstede Leerentveld Vrijetijd B.V. LENS Accountants Logistance B.V. Luinstra Bronbemaling B.V. Meinardi Vastgoed B.V. Metaalhandel Dick B.V. Muller Bedrijfs Onroerend Goed Nijhuis Bouw BV  Nooter Technische Installaties B.V. Novon Schoonmaak BV Potti Corp. EU B.V. Profile Car & Tyreservice Kalvenhaar REBO Bedrijfsmakelaars Remix Droge Mortel BV Salland Electronics Schildersbedrijf E. van Dijk B.V. Schreuder Installatietechniek Schuttelaar Delicatessen en wijnen Seal Supply B.V. SEM Productions Timmerman Transporten Staphorst B.V. Triacon Triflex Typisch22 Van Hoek Bouw Veldsink - De Witte Hoogeveen Villa Heidebad Voerman & Greve Makelaardij VolkerWessels Bouw & Vastgoedontwik. WARX B.V. Wecovi Weever Groep BV Wensink Automotive wijZE | Creativiteit voor merken Youngstars Zehnder Group Nederland ZuidZijde Makelaars

Businessleden

Bedrijfsnaam Vakgebied Locatie Businessruimte(s) Website
A. Fernhout Overig Zwolle Lounges
ABN AMRO Bank N.V. Overig Zwolle Businessclub
Lounges
Baker Tilly Loge Plus
www.abnamro.nl
ABN AMRO MeesPierson Zwolle Overig Zwolle Businessclub
Lounges
Baker Tilly Loge Plus
www.abnamro.com
Advice Marketing Communicatie B.V. Media & Reclame Wijhe Lounges www.advice.nl
ALM Afbouwgroep Bouw Zwolle Lounges www.alm.nl
AON Verzekeringen Overig Hengelo Lounges www.aondirect.nl
Autopalace Transport Meerdere locaties Lounges www.autopalace.nl
Beumer Las- en Montagewerk Bouw Zwolle Lounges
Bloemink Security B.V. Beveiliging Zwolle Lounges www.bloeminksecurity.nl
Boverhoff Sloopwerken Bouw Heerde Lounges www.boverhoff.nl
Breman Utiliteit Zwolle BV Bouw Zwolle Businessclub
Lounges
Exposure
www.breman.nl
Brovar BV Overig Zwolle Lounges
BTA van der Kolk Bouw Zwolle Lounges www.btavanderkolk.nl
Bureau HTM Onderwijs Zwolle Lounges www.bureauhtm.nl
BuroVitaal Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.burovitaal.nl
Bus BV Detailhandel Zwolle Lounges www.bus.nl
Cateringservice De Patrijs Horeca Rouveen Lounges www.depatrijscatering.nl
Coöperatie Nafinco U.A. Overig Zwolle Lounges
Craft Benelux Overig Meerdere locaties Lounges
Businessclub
Baker Tilly Loge Plus
www.craftsportswear.com
Cushman & Wakefield V.O.F. Vastgoed Zwolle Lounges www.cushmanwakefield.nl
Dabeko BV Transport Dalfsen Lounges www.dabeko.nl
DDoen B.V. Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.ddoen.nl
Drone Your Future Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges ww.droneyourfuture.nl
Dusseldorp BMW Zwolle Overig Zwolle Lounges www.dusseldorpbmw.nl
E.L. Verbouw Bouw Zwolle Lounges www.el-verbouw.nl
Edwin van Vilsteren Makelaardij Vastgoed Zwolle Lounges www.evmakelaardij.nl
EE | Accommodations B.V. Bouw Zeewolde Lounges www.ee-acco.nl
Energiewacht Groep Overig Meerdere locaties Lounges www.energiewacht.com
EP: Stadshagen Detailhandel Zwolle Lounges www.epstadshagen.nl
Eurosafe Solutions B.V. Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.eurosafesolutions.nl
FAME B.V. Bouw Zwolle Lounges www.famegroep.nl
GerichtR Zakelijke dienstverlening Hoogeveen Lounges www.gerichtr.nl
Gezellig Werkt Schoonmaak Overig Zwolle Lounges www.gezelligwerktschoonmaak.nl
Glasservice Drenthe Overig Zwolle Lounges www.glasservicedrenthe.nl
Golfclub Zwolle Sport en recreatie Zwolle Lounges www.golfclubzwolle.nl
HekonValentijn Media & Reclame Zwolle Lounges www.hekonvalentijn.nl
Het Notarieel Zakelijke dienstverlening Meerdere locaties Lounges
Baker Tilly Loge Plus
www.hetnotarieel.nl
Holtkamp Projectontwikkeling Bouw Zwolle Lounges www.holtkamp-projectontwikkeling.nl
Inprebo Bouw Nieuwleusen Businessclub
Lounges
www.inprebo.nl
Jansen Vastgoed Overig Zwolle Lounges
Wensink Lease Loge
Baker Tilly Loge Plus
www.jansenvastgoed.nl
Kampri Overig Kampen Lounges www.kampri.nl
Keukenheeren Detailhandel Zwolle Lounges www.keukenheeren.nl
Keyter Intarcon Nederland BV Zakelijke dienstverlening Dronten Lounges www.keyter-intarcon.nl
Koninklijke Van Wijhe Verf Overig Zwolle Lounges www.vanwijheverf.nl
KroeseWevers Overig Enschede Lounges www.kroesewevers.nl
KVS Kantoorinrichting Detailhandel Zwolle Lounges www.kvsbv.nl
Landstede Onderwijs Meerdere locaties Lounges
Businessclub
Baker Tilly Loge Plus
www.landstedembo.nl
Leerentveld Vrijetijd B.V. Detailhandel Zwolle Lounges www.leerentveldvrijetijd.nl
LENS Accountants Zakelijke dienstverlening Raalte Lounges www.lens-accountants.nl
Logistance B.V. Vastgoed Zwolle Lounges
Luinstra Bronbemaling B.V. Bouw Nieuwleusen Lounges www.luinstra.nl
Meinardi Vastgoed B.V. Vastgoed Heino Lounges www.meinardivastgoed.nl
Metaalhandel Dick B.V. Overig Zwolle Lounges www.metaalhandeldick.nl
Muller Bedrijfs Onroerend Goed Vastgoed Zwolle Lounges www.mullerbog.nl
Nijhuis Bouw BV  Bouw Meerdere locaties Lounges www.nijhuis.nl
Nooter Technische Installaties B.V. Overig Zwolle Lounges www.nooter.nl
Novon Schoonmaak BV Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.novon.nl
Potti Corp. EU B.V. Overig Zwolle Lounges www.potticorp.nl
Profile Car & Tyreservice Kalvenhaar Overig Zwolle Lounges www.kalvenhaar.nl
REBO Bedrijfsmakelaars Vastgoed Meerdere locaties Lounges www.rebogroep.nl
Remix Droge Mortel BV Bouw Borger Lounges www.remix.nl
Salland Electronics Detailhandel Zwolle Lounges www.sallandelectronics.nl
Schildersbedrijf E. van Dijk B.V. Overig Zwolle Lounges
Businessclub
www.evandijkschilders.nl
Schreuder Installatietechniek Overig Zwolle Lounges www.schreuderbv.nl
Schuttelaar Delicatessen en wijnen Detailhandel Zwolle Lounges www.schuttelaarwijnen.nl
Seal Supply B.V. Engineering Zwolle Lounges www.sealsupply.nl
SEM Productions Overig Meppel Lounges www.sem-productions.com
Timmerman Transporten Staphorst B.V. Transport Staphorst Lounges www.timmerman-transport.nl
Triacon Bouw Zwolle Lounges www.triacon.nl
Triflex Overig Zwolle Lounges www.triflex.nl
Typisch22 Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.typisch22.nl
Van Hoek Bouw Bouw Zwolle Lounges www.vanhoekbouw.nl
Veldsink - De Witte Hoogeveen Verzekeringen Meerdere locaties Lounges www.veldsink.nl
Villa Heidebad Horeca Epe Lounges www.villaheidebad.nl
Voerman & Greve Makelaardij Vastgoed Zwolle Lounges www.voermangreve.nl
VolkerWessels Bouw & Vastgoedontwik. Bouw Rijssen Lounges www.volkerwessels.com
WARX B.V. Zakelijke dienstverlening Staphorst Lounges www.warx.bv
Wecovi Overig Zwolle Lounges www.wecovi.com
Weever Groep BV Bouw Kampen Lounges www.weever.nl
Wensink Automotive Overig Zwolle Lounges
Businessclub
wijZE | Creativiteit voor merken Media & Reclame Rotterdam Lounges www.wijze.nl
Youngstars HRM Zwolle Lounges www.youngstars.nl
Zehnder Group Nederland Overig Zwolle Lounges www.zehnder.nl
ZuidZijde Makelaars Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.zuidzijde.com

Eredivisie partners