Businessleden

Businessleden

Bedrijfsnaam Vakgebied Locatie Businessruimte(s) Website
A. Fernhout Overig Zwolle Lounges
ABN AMRO Bank N.V. Overig Zwolle Businessclub
Lounges
Baker Tilly Loge Plus
www.abnamro.nl
ABN AMRO MeesPierson Zwolle Overig Zwolle Businessclub
Lounges
Baker Tilly Loge Plus
www.abnamro.com
Advice Marketing Communicatie B.V. Media & Reclame Wijhe Lounges www.advice.nl
ALM Afbouwgroep Bouw Zwolle Lounges www.alm.nl
AON Verzekeringen Overig Hengelo Lounges www.aondirect.nl
Auto Palace Peugeot Overig Meerdere locaties Lounges www.autopalace.nl
Autobedrijf van Leussen Zwolle B.V. Transport zwolle Lounges www.vanleussenzwolle.nl
Bouwbedrijf Wessels Rijssen Bouw Rijssen Lounges www.wesselsrijssen.nl
Boverhoff Sloopwerken Bouw Heerde Lounges www.boverhoff.nl
Breman Utiliteit Zwolle BV Bouw Zwolle Businessclub
Lounges
Exposure
www.breman.nl
Brovar BV Overig Zwolle Lounges
Bureau HTM Onderwijs Zwolle Lounges www.bureauhtm.nl
Bus BV Detailhandel Zwolle Lounges www.bus.nl
Coöperatie Nafinco U.A. Overig Zwolle Lounges
Craft Benelux Overig Meerdere locaties Lounges
Businessclub
Baker Tilly Loge Plus
www.craftsportswear.com
Cushman & Wakefield V.O.F. Vastgoed Zwolle Lounges www.cushmanwakefield.nl
Dabeko BV Transport Dalfsen Lounges www.dabeko.nl
DDoen B.V. Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.ddoen.nl
De Bruin Architecten   Bouw Zwolle Lounges
Businessclub
www.debruinarchitecten.nl
Dusseldorp BMW Zwolle Overig Zwolle Lounges www.dusseldorpbmw.nl
E.L. Verbouw Bouw Zwolle Lounges www.el-verbouw.nl
Energiewacht Groep Overig Meerdere locaties Lounges www.energiewacht.com
Eurosafe Solutions B.V. Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.eurosafesolutions.nl
FAME B.V. Bouw Zwolle Lounges www.famegroep.nl
Gezellig Werkt Schoonmaak Overig Zwolle Lounges www.gezelligwerktschoonmaak.nl
Glasservice Drenthe Overig Zwolle Lounges www.glasservicedrenthe.nl
Golfclub Zwolle Sport en recreatie Zwolle Lounges www.golfclubzwolle.nl
HekonValentijn Media & Reclame Zwolle Lounges www.hekonvalentijn.nl
Het Notarieel Zakelijke dienstverlening Meerdere locaties Lounges
Baker Tilly Loge Plus
www.hetnotarieel.nl
Holtkamp Projectontwikkeling Bouw Zwolle Lounges www.holtkamp-projectontwikkeling.nl
IQ Kunstuitleen B.V. Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.iq.nl
Jansen Vastgoed Overig Zwolle Lounges
Wensink Lease Loge
Baker Tilly Loge Plus
www.jansenvastgoed.nl
KroeseWevers Overig Enschede Lounges www.kroesewevers.nl
Landstede Onderwijs Meerdere locaties Lounges
Businessclub
Baker Tilly Loge Plus
www.landstedembo.nl
Leerentveld Vrijetijd B.V. Detailhandel Zwolle Lounges www.leerentveldvrijetijd.nl
LENS Accountants Zakelijke dienstverlening Raalte Lounges www.lens-accountants.nl
Logistance B.V. Vastgoed Zwolle Lounges
Meinardi Vastgoed B.V. Vastgoed Heino Lounges www.meinardivastgoed.nl
Muller Bedrijfs Onroerend Goed Vastgoed Zwolle Lounges www.mullerbog.nl
Nijhuis Bouw BV  Bouw Meerdere locaties Lounges www.nijhuis.nl
Nooter Technische Installaties B.V. Overig Zwolle Lounges www.nooter.nl
Novon Schoonmaak BV Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.novon.nl
Profile Car & Tyreservice Kalvenhaar Overig Zwolle Lounges www.kalvenhaar.nl
REBO Bedrijfsmakelaars Vastgoed Meerdere locaties Lounges www.rebogroep.nl
Remix Droge Mortel BV Bouw Borger Lounges www.remix.nl
Schildersbedrijf E. van Dijk B.V. Overig Zwolle Lounges
Businessclub
www.evandijkschilders.nl
Schreuder Installatietechniek Overig Zwolle Lounges www.schreuderbv.nl
Schuttelaar Delicatessen en wijnen Detailhandel Zwolle Lounges www.schuttelaarwijnen.nl
SEM Productions Overig Meppel Lounges www.sem-productions.com
Timmerman Transporten Staphorst B.V. Transport Staphorst Lounges www.timmerman-transport.nl
Triacon Bouw Zwolle Lounges www.triacon.nl
Triflex Overig Zwolle Lounges www.triflex.nl
Typisch22 Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.typisch22.nl
Van Hoek Bouw Bouw Zwolle Lounges www.vanhoekbouw.nl
Veolia Gebouwenbeheer B.V. Zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.veolia.nl
Villa Heidebad Horeca Epe Lounges www.villaheidebad.nl
Voerman & Greve Makelaardij Vastgoed Zwolle Lounges www.voermangreve.nl
WARX B.V. Zakelijke dienstverlening Staphorst Lounges www.warx.bv
Wecovi Overig Zwolle Lounges www.wecovi.com
Weever Groep BV Bouw Kampen Lounges www.weever.nl
Wensink Automotive Overig Zwolle Lounges
Businessclub
wijZE | Creativiteit voor merken Media & Reclame Rotterdam Lounges www.wijze.nl
Zehnder Group Nederland Overig Zwolle Lounges www.zehnder.nl

Eredivisie partners