Businessleden

Businessleden

Bedrijfsnaam Vakgebied Locatie Businessruimte(s) Website
AABouw B.V. Bouw IJsselmuiden Loge www.aabouw.nl
Aan de Stegge Bouw Twello Loge www.adst.nl
ABC Hekwerk Oost Logistiek Heerde Loge www.abchekwerk.nl
ActivLease Zwolle Transport Zwolle Loge www.activlease.nl
ARCABO Sport en recreatie Nieuwleusen Loge www.arcabo.nl
Bam Infra Regionaal Nieuwleusen Bouw Nieuwleusen Loge www.baminfra.nl/asfalt-wegen
Bévédé B.V. ICT Zwolle Skybox
Loge
www.bevede.nl
Bosters van Wezel Beveiliging Oud-Vossemeer Loge www.bostersvanwezel.nl
Brand/C Marketing Zwolle Loge www.brandcgroup.nl
Breman Utiliteit Zwolle BV Bouw Zwolle Businessclub
Loge
Exposure
www.breman.nl
Brilliant Orange B.V. Zakelijke dienstverlening Zwolle Loge www.brilliantorange.nl
BrugMedia Media & Reclame Kampen Loge www.brugmedia.nl
Brummelhuis Bouwcoördinatie Bouw Deventer Loge www.brummelhuis.nl
Buko Infrasupport B.V. Logistiek Barendrecht Loge www.bukoinfrasupport.nl
Campenaer Koffie Horeca Kampen Loge www.campenaerkoffie.nl
DDF People HRM Kampen Loge www.ddfpeople.nl
DELOS Groep B.V. Bouw Nijverdal Loge www.hegeman.com
Deltion College Onderwijs Zwolle Loge www.deltion.nl
Dommerholt Advocaten Zakelijke dienstverlening Meerdere locaties Loge
Baker Tilly Loge Plus
www.dommerholt.nl
Dutnix Zakelijke dienstverlening Dalfsen Loge
ECG Projecten Zakelijke dienstverlening Nunspeet Loge www.ecgprojecten.nl
Ekowood Houses B.V. Bouw Deventer Loge www.ekowoodhouses.nl
Energiewacht Groep Overig Meerdere locaties Loge www.energiewacht.com
Focuzop B.V. HRM Harderwijk Loge
Gebotours Transport Nieuwleusen Loge www.gebotours.nl
Gemeente Zwolle Overheid Zwolle Loge
Baker Tilly Loge Plus
www.zwolle.nl
H. Regelink Schroothandel B.V. Overig Kampen Loge www.regelinkschroothandel.nl
Handelsonderneming Veluwenkamp B.V. Zakelijke dienstverlening Hattem Loge www.hovbv.nl
Hanzeparc Vastgoed Apeldoorn Loge www.hanzeparc.nl
HEINEKEN Nederland Overig Meerdere locaties Businessclub
Loge
www.heinekennederland.nl
Hotel Lumen Horeca Zwolle Businessclub
Loge
www.lumenzwolle.nl
IJsselvliet BV Zakelijke dienstverlening Zwolle Loge www.ijsselvliet.nl
ING Grootzakelijk, regio Noord-Oost Banken Zwolle Loge
Baker Tilly Loge Plus
www.ing.nl
Into The Source ICT Zwolle Loge intothesource.com
Jansen Vastgoed Overig Zwolle Skybox
Loge
Baker Tilly Loge Plus
www.jansenvastgoed.nl
JobTrans B.V. Transport Genemuiden Loge www.jobtrans.nl
Kendis ICT-Groep Nederland B.V. ICT Hardenberg Loge
Exposure
www.kendis.nl
Kennispoort Regio Zwolle Zakelijke dienstverlening Zwolle Loge www.kennispoortregiozwolle.nl
Koggel Reclame B.V. Media & Reclame Ommen Loge www.koggelreclame.nl
Koopman Bestratingen B.V. Overig Oldebroek Loge www.koopmanbestratingen.nl
Lenferink Groep Zwolle bv Vastgoed Zwolle Loge
Exposure
M.W. Pleijsier Beheer B.V. Overig Zwolle Loge
MAC3PARK Overig Meerdere locaties Loge www.mac3park.nl
MatchWorks B.V. HRM Zwolle Loge
Exposure
www.matchworks.nl
Momentum Family Office Zakelijke dienstverlening Amsterdam Loge www.momentumfo.com
Newrise B.V. Marketing Zwolle Loge www.newrise.nl
PBN- Music & Events Overig Zwolle Loge www.pbn-music.com
Pouw Automotive Zwolle Transport Zwolle Loge www.pouw.nl
Profit Nederland B.V. Zakelijke dienstverlening Meerdere locaties Loge www.profitnederland.nl
Quades HRM Zwolle Loge
Exposure
www.quades.com
Restaurant LIV Horeca Nieuwleusen Loge www.restaurant-liv.nl
SKETZ Uitzendwerk HRM Kampen Loge www.sketz.nl
Stacon Plaatbewerking B.V. Overig Nieuwleusen Loge www.stacon.nl
Talent in Control Zakelijke dienstverlening Zwolle Loge www.talentincontrol.nl
Timmer- en Trappenfabriek Vos Bouw Zwolle Loge www.vostrappen.nl
Topverbinders B.V. HRM Zwolle Loge www.newstaff.nl
Unica Building Projects Techniek Zwolle Loge www.unica.nl
Van Mossel Autolease Zwolle Transport Zwolle Loge www.vanmosselautolease.nl
VDK Installatiegroep B.V. Overig IJsselmuiden Loge
Baker Tilly Loge Plus
Exposure
www.vdkinstallatiegroep.nl
Visser & Smit Hanab Industrie en productie Zwolle Loge www.vshanab.nl
Vrieling Adviesgroep Zakelijke dienstverlening Meerdere locaties Loge www.vrieling.nl
Werkis Zakelijke dienstverlening Zwolle Businessclub
Loge
www.werkis.nl
ZuidZijde Makelaars Zakelijke dienstverlening Zwolle Loge www.zuidzijde.com