Businessleden

Businessleden

Bedrijfsnaam Vakgebied Locatie Businessruimte(s) Website
AABouw B.V. Bouw IJsselmuiden Wensink Lease Loge www.aabouw.nl
Aan de Stegge Bouw Twello Wensink Lease Loge www.adst.nl
ABC Hekwerk Oost Logistiek Heerde Wensink Lease Loge www.abchekwerk.nl
Arcady B.V. ICT Zwolle Wensink Lease Loge www.arcady.nl
Bam Infra Regionaal Nieuwleusen Bouw Nieuwleusen Wensink Lease Loge www.baminfra.nl/asfalt-wegen
Bévédé B.V. ICT Zwolle Wensink Lease Loge www.bevede.nl
Breman Utiliteit Zwolle BV Bouw Zwolle Businessclub
Wensink Lease Loge
Exposure
www.breman.nl
Brilliant Orange B.V. Zakelijke dienstverlening Zwolle Wensink Lease Loge www.brilliantorange.nl
BrugMedia Media & Reclame Kampen Wensink Lease Loge www.brugmedia.nl
Brummelhuis Bouwcoördinatie Bouw Deventer Wensink Lease Loge www.brummelhuis.nl
Buko Infrasupport B.V. Logistiek Barendrecht Wensink Lease Loge www.bukoinfrasupport.nl
Campenaer Koffie Horeca Kampen Wensink Lease Loge www.campenaerkoffie.nl
De Gilden Bouw en Onderhoud Bouw Kampen Wensink Lease Loge www.degilden.nl
Deltion College Onderwijs Zwolle Wensink Lease Loge www.deltion.nl
Dommerholt Advocaten Zakelijke dienstverlening Meerdere locaties Wensink Lease Loge
Baker Tilly Loge Plus
www.dommerholt.nl
Dutnix Zakelijke dienstverlening Dalfsen Wensink Lease Loge
ECG Projecten Zakelijke dienstverlening Nunspeet Wensink Lease Loge www.ecgprojecten.nl
Ekowood Houses B.V. Bouw Deventer Wensink Lease Loge www.ekowoodhouses.nl
Energiewacht Groep Overig Meerdere locaties Wensink Lease Loge www.energiewacht.com
Gebotours Transport Nieuwleusen Wensink Lease Loge www.gebotours.nl
Gemeente Zwolle Overheid Zwolle Wensink Lease Loge
Baker Tilly Loge Plus
www.zwolle.nl
H. Regelink Schroothandel B.V. Overig Kampen Wensink Lease Loge www.regelinkschroothandel.nl
Handelsonderneming Veluwenkamp B.V. Zakelijke dienstverlening Hattem Wensink Lease Loge www.hovbv.nl
HEINEKEN Nederland Overig Meerdere locaties Businessclub
Wensink Lease Loge
www.heinekennederland.nl
Hotel Lumen Horeca Zwolle Businessclub
Wensink Lease Loge
www.lumenzwolle.nl
IJsselvliet BV Zakelijke dienstverlening Zwolle Wensink Lease Loge www.ijsselvliet.nl
ING Grootzakelijk, regio Noord-Oost Banken Zwolle Wensink Lease Loge
Baker Tilly Loge Plus
www.ing.nl
Into The Source ICT Zwolle Wensink Lease Loge intothesource.com
Jansen Vastgoed Overig Zwolle Lounges
Wensink Lease Loge
Baker Tilly Loge Plus
www.jansenvastgoed.nl
JobTrans B.V. Transport Genemuiden Wensink Lease Loge www.jobtrans.nl
JVH gaming & entertainment B.V. Overig Meerdere locaties Wensink Lease Loge www.jvhgaming.com
Kendis ICT-Groep Nederland B.V. ICT Hardenberg Wensink Lease Loge
Exposure
www.kendis.nl
Kenneth Smit Training HRM Gieten Wensink Lease Loge www.kennethsmit.com
Kennispoort Regio Zwolle Zakelijke dienstverlening Zwolle Wensink Lease Loge www.kennispoortregiozwolle.nl
Koggel Reclame B.V. Media & Reclame Ommen Wensink Lease Loge www.koggelreclame.nl
Koopman Bestratingen B.V. Overig Oldebroek Wensink Lease Loge www.koopmanbestratingen.nl
Lenferink Groep Zwolle bv Vastgoed Zwolle Wensink Lease Loge
Exposure
M.W. Pleijsier Beheer B.V. Overig Zwolle Wensink Lease Loge
MAC3PARK Overig Meerdere locaties Wensink Lease Loge www.mac3park.nl
MatchWorks B.V. HRM Zwolle Wensink Lease Loge
Exposure
www.matchworks.nl
PBN- Music & Events Overig Zwolle Wensink Lease Loge www.pbn-music.com
Pouw Automotive Zwolle Transport Zwolle Wensink Lease Loge www.pouw.nl
Profit Nederland B.V. Zakelijke dienstverlening Meerdere locaties Wensink Lease Loge www.profitnederland.nl
Quades HRM Zwolle Wensink Lease Loge
Exposure
www.quades.com
Schutte Bouwbedrijf B.V. Bouw Zwolle Wensink Lease Loge www.schuttebouw.nl
Seven Stars BV ICT Zwolle Wensink Lease Loge www.sevenstars.nl
Smash AV Overig Kampen Wensink Lease Loge www.smash-av.com
Stacon Plaatbewerking B.V. Overig Nieuwleusen Wensink Lease Loge www.stacon.nl
Sycade ICT Zwolle Wensink Lease Loge www.sycade.nl
Thereca b.v. Zakelijke dienstverlening Hattemerbroek Businessclub
Wensink Lease Loge
Exposure
www.thereca.nl
Timmer- en Trappenfabriek Vos Bouw Zwolle Wensink Lease Loge www.vostrappen.nl
totaalBED Detailhandel Zwolle Businessclub
Wensink Lease Loge
www.totaalbed.nl
Van Wijnen Zwolle B.V. Overig Zwolle Wensink Lease Loge www.vanwijnen.nl
VanWonen Vastgoedontwikkeling BV Bouw Zwolle Wensink Lease Loge www.vanwonen.com
VDK Installatiegroep B.V. Overig IJsselmuiden Wensink Lease Loge
Baker Tilly Loge Plus
Exposure
www.vdkinstallatiegroep.nl
Veldhuis Media BV Media & Reclame Raalte Wensink Lease Loge
Exposure
www.veldhuismedia.nl
Vrieling Adviesgroep Zakelijke dienstverlening Meerdere locaties Wensink Lease Loge www.vrieling.nl
Weever Groep BV Bouw Kampen Wensink Lease Loge
Exposure
www.weever.nl
Werkis Zakelijke dienstverlening Zwolle Businessclub
Wensink Lease Loge
www.werkis.nl
Werkplan Uitzendbureau Zakelijke dienstverlening Meppel Wensink Lease Loge www.werkplan.nl
ZuidZijde Makelaars Zakelijke dienstverlening Zwolle Wensink Lease Loge www.zuidzijde.com

Divisiepartners

Website van het jaar 2022