Businessleden

Businessleden

Bedrijfsnaam Vakgebied Locatie Businessruimte(s) Website
Aktieshirts.nl Detailhandel Kampen Businessclub www.aktieshirts.nl
Aximatras BV Detailhandel Zwolle Businessclub www.aximatras.nl
Bakkerij Ritsma Detailhandel Vroomshoop Businessclub www.bakkerijritsma.nl
Bart de Fietsenmaker Detailhandel Zwolle Businessclub www.bartdefietsenmaker.nl
Bleeker’s Binnenloop BV Detailhandel Hattem Businessclub
De Haan Caravans Detailhandel Zwolle Businessclub www.dehaancaravans.nl
EP: Stadshagen Detailhandel Zwolle Businessclub www.epstadshagen.nl
Fleurcentrum Blok Detailhandel Zwolle Businessclub www.fleurcentrumblok.nl
Grando Keukens en Bad Zwolle Detailhandel Zwolle Exposure www.grando.nl
H. Huyskamp's Fijnhouthandel Zwolle Detailhandel Zwolle Wensink Lease Loge www.huyskamps.nl
Hanos Detailhandel Meerdere locaties Businessclub www.hanos.nl
Het Veluws Keukenhuis Detailhandel Oldebroek Businessclub www.hetveluwskeukenhuis.nl
Jaap Bos Tweewielers Detailhandel Zwolle Businessclub www.jaapbos.nl
Jumbo Groeneveld Detailhandel Zwolle Businessclub www.jumbo.com
K. van der Spijk en Zn Detailhandel Meerdere locaties Businessclub www.kvanderspijk.nl
Keuken Montage Kort Detailhandel Zwolle Businessclub www.keukenmontagekort.nl
Keukenheeren Detailhandel Zwolle Lounges www.keukenheeren.nl
Kitcentrum.nl Detailhandel Wapenveld Businessclub www.kitcentrum.nl
Kjelvik International B.V. Detailhandel Wijhe Businessclub
Exposure
www.kjelvik.nl
KVS Kantoorinrichting Detailhandel Zwolle Lounges www.kvsbv.nl
Leerentveld Vrijetijd B.V. Detailhandel Zwolle Lounges www.leerentveldvrijetijd.nl
Livera Detailhandel Zwolle Lounges www.livera.nl
Loavies Detailhandel Meerdere locaties Businessclub www.loavies.com
Louwdijk Caravans Detailhandel Dedemsvaart Businessclub www.louwdijkcaravans.nl
Luxury Bedding Company B.V. Detailhandel Zwolle Businessclub www.serta.nl
Mastermate BV Detailhandel Meerdere locaties Businessclub www.mastermate.nl
Nico Brillen & Lenzen Zwolle Detailhandel Zwolle Businessclub www.nicobrillenzwolle.nl
Paper Dreams B.V. Detailhandel Zwolle Businessclub www.paperdreams.nl
Plankenland Detailhandel Zwolle Businessclub www.plankenland.nl
PLUS Detailhandel Zwolle Businessclub www.plus.nl
Qvatro interieurmakers Detailhandel Hattemerbroek Businessclub www.qvatro.nl
Salland Electronics Detailhandel Zwolle Baker Tilly Loge Plus www.sallandelectronics.nl
Scholten Fietsgoed Detailhandel Zwolle Businessclub www.fietsgoed.nl
Schutrups Exloo Detailhandel Exloo Businessclub
Exposure
www.schutrups.nl
Schuttelaar Delicatessen en wijnen Detailhandel Zwolle Lounges www.schuttelaarwijnen.nl
Snijder Filtertechniek Detailhandel Hasselt Businessclub www.filterwebshop.nl
Spar Lübeckplein Detailhandel Zwolle Businessclub www.spar.nl
Stiho BV Detailhandel Zwolle Businessclub www.stiho.nl
Supermarkt Van Andel Detailhandel Epe Exposure www.jumbo.com
totaalBED Detailhandel Zwolle Businessclub
Wensink Lease Loge
www.totaalbed.nl
Van Heerde Licht Detailhandel Zwolle Businessclub www.vanheerdelicht.nl
Van Uffelen Mode Detailhandel Zwolle Businessclub
Exposure
www.vanuffelenmode.nl
Vloerenhandel.nl Detailhandel Emmeloord Businessclub www.vloerenhandel.nl
WhatsNew Epe Detailhandel Epe Exposure www.whatsnewepe.nl
Young Men's Shop Detailhandel Zwolle Lounges www.youngmensshop.nl

Divisiepartners

Keuken Kampioen 2022/2023