Trainingsschema voor laatste wedstrijd
PEC Zwolle - FC Twente is zondagmiddag de laatste wedstrijd van het seizoen. Om 14:30 uur gaat de bal rollen in het MAC3PARK stadion en begint Bram van Polen aan zijn laatste wedstrijd als profvoetballer. Het trainingsschema in aanloop naar zondag ziet er als volgt uit.
Trainingsschema week 20
Maandag 13 mei
Vrij
Dinsdag 14 mei
10.30 uur: Training (MAC3PARK stadion)
13.30 uur: Training (Intern)
Woensdag 15 mei
10.30 uur: Training (MAC3PARK stadion)
13.30 uur: Training (Intern)
Donderdag 16 mei
Vrij
Vrijdag 17 mei
10.30 uur: Training (Besloten)
13.30 uur: Training (Intern)
Zaterdag 18 mei
10.30 uur: Training (Be Quick '28)
13.30 uur: Training (Intern)
Zondag 19 mei
14.30 uur: PEC Zwolle - FC Twente
Trainingslocaties
Het is mogelijk om trainingen van de eerste selectie te bezoeken. Er wordt getraind op Sportpark Be Quick '28 in Zwolle.
Interne training
Een interne training vindt plaats in het MAC3PARK stadion. Bijvoorbeeld een sessie in het krachthonk en is logischerwijs niet te bezoeken.
Besloten training
Om zo goed mogelijk aan de start van de competitiewedstrijd te verschijnen, kan er besloten worden getraind. Dit zal altijd in het trainingsschema worden aangegeven. Deze oefensessies zijn om voetbaltactische redenen niet toegankelijk voor publiek en pers.